Değerli dostlar, bilgili arkadaşlar burda çok fazla kalmak istemiyorum psikolojim el vermiyor onun için belirtilerimi saydıkdan sonra nasıl bir yol izleyeyim onu sorup gitmek istiyorum. 2. ay anti-hiv, 4. ay combi pt 4. nesil negatifim var. belirtilerim şunlar: Ensede boynumun arkasında yani küçük kitle. ama kemik gibi yani sert. Ağrısı yok. Gece uyurken tek taraflı burun tıkanıklığı. ilişkiden 3 ay sonra yutkunurken boğazda yumru hissi 37-37.1 gibi hafif ateş. Koltuk altinda hassaslasma. Kolumu cevirdigimde sanki birseye takiliyor ama elliyorum bir sey yok. Resimde ki gibi bacağımın çoğu hissesinde yaranan kahve rengi çizgiler Kolda aşırı sivilcelenme, sağ el bileğimde egzama dilde beyazlık(candida galiba). Sağ kolda hafif uyuşma, sağ bacakta çok hafif yorgunluk(2 gün sürdü geçti) 2 gündür dışkıda mukus(eskiden yoktu), reflü yüksek alt, ast, kolesterol ARKADAŞLAR BUNLAR VAR BAZILARI GEÇTİ ŞİMDİ BEN NE YAPAYIM? YENİDEN HİV TESTİMİ OLAYIM YOKSA BAŞKA VİRÜS TESTLERİ Mİ OLAYIM? LÜTFEN SON OLARAK YARDIMCI OLUN.

Cevap ( 13 )

 1. SCakırr
  3 yıl önce

  Belirtilerini hiv hepatit testlerini yapan hekime anlat, başka testler isteyecektir.

 2. ragnarok
  3 yıl önce

  SCakırr abim yani bu belirtiler hivden ola bilir mi? Yeniden hiv testine gerek var mi?

 3. ragnarok
  3 yıl önce

  Arkadaslar boyle belirtiler yasayan olmadi mi? Lutfen yardimci olun deliricem artik

 4. SCakırr
  3 yıl önce

  Hayır ragnarok olamaz çünkü hiv degilsin, tekrar hiv testi olma boşuna zaman para kan ziyanı olur.

 5. ragnarok
  3 yıl önce

  SCakırr abim vallah 1 ay da belki 3 defa test verdigim olmus. Bu sacma belirtilere bir cevap bulsam kurban kesicem. Ne yapahim bilemedim. Hersey bitmisdi simdi ensedd ki sislik basladi. Abim bu hivden baska neddn olur?

 6. Hottahçı1
  3 yıl önce

  @ragnarok kardeşim benimde ensemde ağrılı şişlik var yani lenf olsa ble diş ağrısından bile şişer o yani bir sürü sebebi var burada doktor değiliz ki anlayalım testlerin uygun gündeyse hivle alakalı değil zaten 2-6 hafta arası en fazla ve herkeste de olmuyor başka mikropta olabilir su içersen mikrop kaparsın şişer yani genel cerrahi ya da dahiliyeye git olay biter.

 7. ragnarok
  3 yıl önce

  @Hottahçı kardeş peki sende baska belirti var mi? Korunmasizmiydi iliski?

 8. Hottahçı1
  3 yıl önce

  @ragnarok kardeşim benim ilişkim transla korunmalı anal oral oldu bana prez mi patladı dedi emin değilim belki patlamadı belki patladı ilk başlarda yaşadım ishaldir ağrıdır oldu bende şuan sadece emin değilim belki çok az lenf şişmesi ve arada deride kırmızı alerji şeyler çıkıyor 1 saate geçiyor alerjide değil onlar.

 9. Şanssiz23
  3 yıl önce

  Belirti yaşıyoruz bende sivilce çıktı kolumda çok 2haftansonranazaldi lakin negatif almışsın değerini bil ama diğer cinsel hastalıklara baktirmakta fayda var

 10. ragnarok
  3 yıl önce

  Hottahçı sen belirti yaşamamışsın) yutkunurken takıntı falan say say bitmez

 11. Hottahçı1
  3 yıl önce

  @ragnarok yutkunurken yumru var hissi de vardı ama o stresten boğaz kuruluğu yapar sürekli streslenince sürekli yatmama rağmen havada sıcak olduğu için yapabilir yani inan belirti değil önemli olan negatiflik yani.

 12. ragnarok
  3 yıl önce

  Evet dostum stresten de diyolar. Faranjitte diyolar

 13. Sonpismanlik009
  3 yıl önce

  @ragnarok Hocam dilini çekip atsana sana zahmet

Cevap yazmak için yapınız.