Arkadaşlar hiv iyice fobik oldum e nabız sonuçları nasıl giriliyor yanlış girilmiş olabilirmi?

Arkadaşlar merhaba benim 1. 5 sene önce şüpheli bir ilişkim oldu 8.ayda devlet hastanesinde test oldum 0.18 negatif aldım fakat şuan dilimin yanında beyazlık var doktor kandida teşhisi koydu benim şuan aklıma takılan şey e nabız hiv sonucum yanlış yüklenmiş olabilirmi acaba? Bu sonuçlar sisteme nasıl yükleniyor bilgisi olan var mı hastanede 1 günde dünya kadar test yapılıyor bu testlerin hepsi labaratuardaki görevliler tarafındanmu giriliyor? Yoksa testi yapan cihaz sisteme otomatiktmi yüklüyor sizce sonuçlar yanlış girilmiş olabilirmi? Bu seferde bu sıkıntı içime oturdu lütfen yardım edin

Cevap ( 2 )

  1. Fobikliğin dibine vurmuşsunuz. O zaman bende şunu sorayım. Ya görevli sizin testi karıştırdıysa hiv testi yerine başka bi test yaptı negatif çıktı onun sonucunu yazdı. Ya makinada o gün sıkıntı vardı ve fark etmediler o gün o makinada yapılan testler hep yanlış çıktıysa. Ya görevli test için makinanın 30dk çalışması gerekirken ama yetiversin diyip beklemek istemedi erken aldıysa.... peki sizden kan alınan iğneye dikkat ettiniz mi ya değişmediyse. Bırakın bunları artık. Senin belirti sandığın şeyler aslında sende hep olan şeylerdi ama sen dikkat etmiyordun önemsemiyordun şimdi en ufak şeyde aklına acaba geliyor.

  2. Fobiklik zor, başa çıkmasıda zor. Ben konuyu kapatalı üç ay olmuştu sonra geçmeyen boğaz ağrısı ve baş dönmesi varsı KBB doktoruna gittim, adam benden hiv testi isteyince dünya ile iletişimim koptu. Adam hivden şüphelendi. yeniden test oldum sonuç negatif. işin tuhafı geçmeyen boğaz ağrısı kendiliğinden geçti baş dönmesi kendiliğinden geçti. Benim nick bile takmayın artık. Fobik arkadaşlara destek olmak için bu ismi seçtim ben fobik değildim olmadımda ama bir doktorun hivden şüphelenip test istemesi beni kısa süreliğine fobik yaptı. Neyse geçmeyen bığaz ağrısı ve baş dönmesi meğer nedenmiş onuda öğrendim. Günde üç pakete yakın sigara içen biriyim, bırakma kararı almıştım ve bayada içmedim hala içmiyorum ama çok zorlandım doktora gittim bıraktım ama zorlanıyorum dedim neyse doktor bana ne deae beğenirsin. SENİN DURUMUNDA BIRAKANLARDA EN ÇOK GÖRÜLEN ŞEYLER DİKKAT EKSİKLİĞİ ASABİYET BAŞ DÖNMESİ, BAŞ DÖNMESİ !!!! BAŞ DÖNMESİ!!! VE ARAR ARA BOĞAZDA KURULUK BUNUN SONUCU FARANJİT BENZERİ AĞRILAR. Meğer benim berti sandığım şeyler aslında sigarayı bıraktıktan sonra görünen olağan şeylermiş.

Cevap yazmak için yapınız.