Alında sivilce tarzı belirtiler AIDS mıdır?

Alnımda sivilce tarzı şeylerden var. 30 gün geçti 30 gün geçtikten sonra test oldum testin sonucu negatif çıktı bu test doğru müdür? Birde bu alındaki şeyler AIDS le alakası var mı ? Başkada hiç bir belirti yok. Dediğim gibi alında sivilce tarzı şeylerden var..
Eklenilen dosyalar

Cevap ( 9 )

 1. İlahiAdalet
  2 hafta önce

  Şüpheli temastan 30 gün sonra yapılan test negatifse tamamen rahatlayabilirsin.

 2. Selimmm
  2 hafta önce

  30 gün değilde Doktorlar 2 ay dedi kesin net sonuç için yani şu an ki test doğru mu?

 3. SCakırr
  2 hafta önce

  Dostum aids olmak demek, hiv virusunu kaptiktan sonra en az 3 yıl gecirmiş olmak demek yani 30.günde Aids belirtisi zaten yasayamassın eger hiv kaptiysan bile. 30.Gün yaptirdigin testte kesine yakın sonuç verir, yinede 6.haftadan sonra teyit etmelisin.

 4. Selimmm
  2 hafta önce

  Altındaki sivilceye benzer şeyler belirtisi değili?

 5. İlahiAdalet
  2 hafta önce

  Muhtemelen yaşadığın stres karaciğeri olumsuz etkiliyor ve sivilce yapıyor. 42.gün testine kadar sakin olabilirsin, çünkü 30.gün negatif olması çok çok önemli. Diğer Önemli olan bundan sonraki hayatında doğru kararlar almak.

 6. Selimmm
  2 hafta önce

  42. Gün testi derken hocam

 7. İlahiAdalet
  2 hafta önce

  Zaten Şüpheli temastan sonra 30. gün test yaptırmış ve negatif almışsın. Bugün Avrupa ve Amerikadaki en yetkili doktorlar 42. gün yapılan testin yeterli olduğunu, yılların deneyimine dayandıklarını ve dördüncü nesil testlere güvendiklerini söylüyorlar ve bunu uyguluyorlar. tabi sana kalmış istersen güle oynaya 90. gün testi bile yaptırabilirsin.

 8. Selimmm
  2 hafta önce

  Yani korkulacak birşey yok diyorsunuz öyle mi hocam? 30 gün geçtikten sonra test negatifse bir sorun olmaz diyorsunuz?

 9. İlahiAdalet
  2 hafta önce

  Evet, hangi belirtiler olursa olsun 30. gün test negatifse %99 sonuç negatiftir, iki hafta daha bekledikten sonra yaptıracağın test kesindir.

Cevap yazmak için yapınız.