10. Gün bademcik şişmesi vardı. Ateş hiç olmadı döküntü de olmadı. 3 gündür antibiyotik kullanıyorum boğaz için, bugün dilimin kenarında arka tarafta şöyle 2-3 ufak yara gördüm. 15. Gündeyim. Bilgilendirme beni hatırlarsın belki. Hiv belirtisi olabilir mi? Şimdiden cevap veren yardımcı olam herkesten Allah bin kere razı olsun.
>> Ekli Dosya

Cevap ( 7 )

 1. tedirgin123
  2 ay önce

  Ayrıca bulunduğum şehirde test yapan tek yer üni hastanesi orda da ANTIHIV LAB COI yazıyor yani kaçıncı nesil ne testi bilmiyorum. 45 gün geçmesi lazım demişti bana. Acaba 28-29 gibi test yaptırayım mı?

 2. Hiv belirtisi degil kardelim yaşadıkların. Yaptırabilirsin 4 hafta sonunda yaptıracagın test sonucun ileride degişmeyecektir.

 3. Çaresiz hiv ve hepatit gruplarından, bagımsız alakasız bir belirti stress kaynaklı olabilir ama hiv veya hepatit kaynaklı olamaz :)

 4. tedirgin123
  2 ay önce

  Bilgilendirme dün akşam gördüm. Dua istemiştin gıyabında çok dua ettim. Tanımadan bilmeden sorularımla uğraştın yardımcı olsun. Allah hayrını hayatının her alanında karşına çıkarır inşallah. Bu döküntüsüz kaşıntı, dil yarası bademcik şişmesi (ateşsiz) hiv ile alakalı değil diyorsun değil mi? 16. günümdeyim kaşıntı 4-5 gündür var böyle belirli noktalarda ayak bileği dirsek el bileği falan ama döküntü yok ateş de henüz hiç olmadı.

 5. Allah razı olsun kardeşim. Degil kesinlikle bildigin üzere çok daha agır belirtisi vardır hivin.

 6. DerDen
  2 ay önce

  Tedirgin benimde dilim böyle ve bagızm da hafif kızarıklık var

 7. Cehennemy
  2 ay önce

  Benimde böyle dilim çok korkuyorum

Cevap yazmak için yapınız.